خانه / فرهنگ و هنر / تلویزیون / سریال پژمان

سریال پژمان

 

 

به گزارش خبرنگار مهر، تدوین سریال “پژمان” به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی محسن چگینی به پایان رسید و در نهایت تعداد قسمتهای آن به ۲۵ رسید. صداگذاری و ساخت موسیقی نیز توسط گروه دنگ شو آخرین مراحل خود را پشت سر میگذارد. “پژمان” ابتدا قرار بود ۱۵ قسمتی ساخته شود.

حمید درخشان سرمربی سابق تیم فوتبال داماش، بهروز رهبری فر و علی موسوی بازیکنان سابق تیمهای فوتبال پرسپولیس و استقلال و تیم ملی و همچنین محمد محمدی دروازه بان فعلی تیم راه آهن و بازیکن سابق نیز از جمله چهره هایی هستند که در نقش خودشان مقابل دوربین این سریال رفته و چند سکانس بازی کرده اند.

 

“پژمان” ۱۳ بهمن سال گذشته در منطقه اختیاریه تهران کلید خورد و تصویربرداری آن اردیبهشت ۹۲ به پایان رسید.
در این سریال پژمان جمشیدی از فوتبالیستهای سابق تیم ملی کشور نقش خودش یعنی ستاره سابق پرسپولیس را بازی میکند. او نقش فوتبالیستی را دارد که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی میشود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان میشناسد و دیگر نمیتواند از امتیازهای شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای ستارگیاش است و نمیخواهد بپذیرد که عمر فوتبالش به پایان رسیده است.

با وجود این، شرایط مالی نامساعد و برخی مشکلات اقتصادی که گریبانگیر خانواده اش شده، او را مجبور میکند که قید زندگی لوکس و پرخرجش را بزند و پس از سالها دوباره نزد خانوادهاش بازگردد. پژمان حالا باید در ۳۵ سالگی خودش را آماده شروع یک زندگی جدید کند؛ زندگی ای که ماجراهای جدیدی را پیشروی او قرار خواهد داد.

پژمان

سام درخشانى در این سریال نقش مدیر برنامه های پژمان را ایفا میکند و بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه خواه، غلامحسین لطفی، رضا کریمى، اردشیر کاظمى و… دیگر بازیگران اصلی این سریال هستند.

پیمان و مهراب قاسمخانى فیلمنامه پژمان را نوشته اند. کارگردانی تلویزیونى بر عهده محمود رضایی و مدیر تولید رضا کریمى است. همچنین صدابردار علیرضا نوروزیان، مدیر تصویربردارى حسن اصلانى، طراح گریم ایمان امیدوارى، تدوین شهرام کیور، طراح صحنه ملودى اسماعیلى، طراح لباس رعنا امینى، برنامه ریز و دستیار یک زینب نصرالهى، مدیر تدارکات جعفر عبدلى، عکاس بهرنگ دزفولى و مشاور رسانه ای این سریال هادی داداشی است.

تصاویر سریال پژمان (1)

pejman

تصاویر سریال پژمان (3)  عکس پژمان جمشیدی و سام درخشانی در سریال پژمان  عکس ویدا جوان در سریال پژمان

مطلب پیشنهادی

سرنوشت بازیگران زنی که فقط با یک سریال مشهور شدند، چه شد؟

هفته نامه همشهری جوان: تلویزیون بستر بسیار خوبی برای ستاره سازی است. بازیگران زیادی بوده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *