خانه / تبلیغات

تبلیغات

مجله اینترنتی گلثمین ، با درج تعداد زیادی مطلب در موضوعات مختلف طیف مخاطبین گسترده ای را به سمت خود جلب نموده است ، که این مخاطبین با توجه به تنوع موضوعات موجود در سایت ، اقشار مختلف و نیازهای متفاوتی از جامعه را شامل می گردند.

مجله گلثمین آماده ارائه سرویس‌های تبلیغات ، رپورتاژ آگهی و اطلاع‌ رسانی به تمامی افراد ، شرکت‌ها ، سازمان‌ها و موسسه‌های خصوصی و دولتی می باشد.

 

تعرفه ها :

۱ – بنر لینک دار ۱۲۰*۲۴۰ یا ۲۵۰*۲۵۰  یکماهه ۸۰ هزار تومان (در تمام صفحات)

۲ – رپورتاژ آگهی دائمی با لینک فالو ۸۰ هزار تومان

 

قوانین و شرایط جذب آگهی:

۱- از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور عزیزمان، ایران معذور هستیم.

۲- نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه تبلیغات به حساب سایت انجام پذیر خواهد بود.

۳- در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در مجله گلثمین ) مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر ) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در گلثمین باشد ، نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

۴- هر آگهی بنری تنها می تواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

۵- مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده می باشد و در عین حال مجله گلثمین در قبول آگهی مختار است.

۶- تصاویر یا محتوای آگهی باید مطابق با هنجارهای کشور ایران و آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه انتشار آگهی باشد.

۷- طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده آگهی میباشد ، همچنین بنرها میتواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG باشند.

۸- پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیر سایت امکان پذیر خواهد بود.

۹- تعرفه تبلیغات بنری ۳ ماهه شامل ۵ درصد تخفیف و ۶ ماهه شامل ۱۰ درصد تخفیف و یکساله شامل ۲۰ درصد تخفیف میباشد.

۱۰- حجم قابل قبول بنرهای تبلیغاتی، حداکثر ۴۰۰ کیلوبایت میباشد .

۱۱- در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت بر اساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد ( مانند مجوزهای صنفی ) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

۱۲- در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزارت ارشاد )  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود ، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

۱۳- پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی، نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق ایمیل یا تلگرام در اختیار مدیر سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

۱۴- واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است. وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد. همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید. مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای مجله گلثمین نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی برعهده گلثمین نبوده و آگهی دهنده مسئول خسارات پیش آمده خواهد بود.

 

نحوه سفارش آگهی:

جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به پلن تبلیغاتی مدنظرتان ، مبلغ آن را به حساب بانکی اعلام شده که از طریق ایمیل یا تلگرام به اطلاع متقاضی خواهد رسید واریز نموده و مشخصات واریزی و شماره پیگیری مربوطه را به همراه تصویر (بنر) یا متن آگهی و لینک مرتبط با آن را به ایمیل  info@golsamin.ir و یا تلگرام ۰۹۳۳۵۱۳۷۵۴۱ ارسال نمایید.

مبلغ واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف نهایتا دو روز کاری فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ، ایمیل یا چت تلگرام جهت اطلاع ، به شما ارسال خواهد شد.

همچنین میتوانید برای اطلاعات بیشتر با تلگرام ۰۹۳۳۵۱۳۷۵۴۱ در ارتباط باشید.