ویژگی های زنان موفق و باهوش

خانواده و جامعه, زنان

 زنان باهوش به «آنچه هست» توجه می‌كنند.

زنان موفق می‌دانند حقیقت زودگذر است و اگرخواسته قوی باشد هر شرایطی  در یك چشم برهم زدن تغییر می‌كند. بنابراین شرایط موجود همیشه برای آنان یك نسبیت است كه می‌تواند تغییر كند.

زنان موفق در یك نقطه نمی‌مانند.

زنان باهوش به جای اینكه همه چیز را به شانس بسپارند یا وقت را از دست بدهند، دائما در حال پیشروی و حركت به جلو هستند. زنان موفق وقت خود را با ابراز تاسف در مورد خود یا آرزوی اینكه كاش چیزی غیر از این اتفاق می‌افتاد تلف نمی‌كنند.ایده آنها این است كه «این ممكن است جایی باشد كه من هستم اما این جایی نیست كه دوست دارم باشم. چطور می‌توانم از این نقطه به نقطه‌ای دیگر بروم».

زنان باهوش در طول سفر شاد و پر‌انرژی هستند.

زنان باهوش می‌دانند زندگی لذت بخش است. پول، ماشین، لباس، روابط و حتی سلامت كامل هم چنانچه شادی نیاورد ارزشی ندارد.

 تجربه لذت بخش شادی در هر شرایطی ساعات روابط و سلامت لذت بخش را فراهم می‌كنند. اما اگر لذت را تجربه نكنید این چیزها هیچ كدام به دردتان نمی‌خورد.

زنان موفق به شم خودگوش می‌دهند و ازراهنمایی‌های آن استفاده می‌كنند.

زنان باهوش با ندای درون خود بسیار سازگارند. آنها ندای درون خود را می‌شنوند و طبق آن پاسخ می‌دهند.آنها در هر شرایطی كه باشند چه سخت و چه آسان ندای درون خود را با اطمینان و شوق گوش می‌دهند. ما همه در بعضی شرایط بر خلاف ندای درون خود عمل می‌كنیم اما پیروی از ندای درون می‌تواند نتایج ارزشمندی به بار آورد.

زنان باهوش هیچ بهانه‌ای را نمی‌پذیرند.

زنان باهوش هیچ عذری را نمی‌پذیرند اما فكرشان را وقتی كه می‌خواهند تغییر می‌دهند. آنها مدام از خودشان می‌پرسند آیا من هنوز در مسیر هستم؟ آیا هنوز هم همین را می‌خواهم؟ این پرسش‌ها درواقع موجب می‌شود آنها روی تجربیات زندگی خود كنترل داشته باشند.

زنان باهوش دائما برنامه خود را بازبینی و بررسی می‌كنند.

زنان موفق متكی به نفس هستند.

این خصوصیت احتمالا مهم ترین خصوصیت است. من هیچ گاه ندیده‌ام كه زنی باهوش و موفق بگوید «من باید با همسرم مشورت كنم و ببینم او چگونه فكر می‌كند» زنان موفق تصمیم نهایی را خودشان می‌گیرند. البته تصمیم گیری زمانی كه شما بدانید چه می‌خواهید و با دقت شریكی را كه از آن حمایت می‌كند انتخاب كنید، كاری ندارد.

برچسب ها
, , , , ,

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

9 + 5 =

مطالب پیشنهادی

فهرست