کتاب بازاریابی اینترنتی, آموزش بازاریابی اینترنتی, بازاریابی اینترنتی, دانلود, دانلود کتاب, دانلود کتاب بازاریابی, کتاب بازاریابی اینترنتی

کتاب بازاریابی اینترنتی

دانلود

internetmarketing

در فكر حضوري موفق بر روي اينترنت هستيد، اما هيچ از خرید اینترنتی ، بازاريابي اینترنتی و فروش اینترنتی نميدانيد، وبلاگ يا سايتي داريد كه مدتهاست فقط داريد براي آن هزينه مي‌كنيد خلاصه اينكه آن درآمدي كه انتظارش را داشته‌ايد را هنوز نتوانسته‌‌ايد به دست آوريد. ما مي‌توانيم به شما كمك كنيم . ما میتوانیم نبض خرید اینترنتی فروشگاه شما را برای فروش بیشتر محصولاتتان داشته باشیم .
دانلود رایگان این کتاب میتواند بزرگترین سرمایه گذاری در عرصه کار شما باشد.
در این کتاب خواهید دید که در فروش اینترنتی چه چیزهایی موثر میباشد و چه چیزهایی مضر است .
آیا شما به فروش اینترنتی بیشتر فکر می کنید؟
چه نکاتی میتتواند در بازاریابی اینترنتی بیشتر به شما کمک کند ؟
چگونه میتوانید هم در خرید سود کنید و هم در فروش ؟
آیا میدانید از چه راهکارهایی ، فروش اینترنتی صد در صدی ایجاد کنید.
اگر تجربه های بهترین فروشندگان ایران و جهان را در اختیار شما بگذاریم؛ آیا می‌توانید با استفاده از آن تجربه ها فروش اینترنتی بیشتر داشته باشید؟
چگونه مشتریان خود را جذب خرید اینترنتی وب سایت تان کنید؟
این تجربه ها در کتاب کاربردی و موثر بازاریابی اینترنتی نوشته شده است. مثال‌ها در این کتاب براساس بازار ایران و با زبانی ساده نوشته شده است. و اغلب از استراتژی هایی بکار گرفته شده است که همگی موفق و تجربه شده است .
شما میتوانید به سادگی آن استراتژی هایی که در کتاب بیان شده است را به کار بگیرید و در کسب و کار خود معجزه شگفت انگیزی از فروش را دریابید. تاکنون فکر کرده اید که میتوانید در فرصت دو ماه استقلال مالی و فروش بالا را به کسب و کار اینترنتی خود برگردانید ؟
هیچ تصور ‌کردید که یک تلنگر کوچک میتواند افق های جدید در کسب و کار اینترنتی شما ایجاد کند. فقط و فقط یک تلنگر !!

میدانم که مطالب و کتابهای زیادی در بازار ارائه شده است در این سالیان اخیر ، ولی غافل از اینکه فرهنگ و سطح خرید مردم در سال ها و یا بگویم ماه ها هر روز در حال تغییر و تحول است و کتابهایی که سالیان دراز چاپ میشوند نمیتواند نبض بازار را درک کند و از این روست که ما می بینیم با این همه مطالب و کتابهای چاپ شده هیچ تغییر و تحولی در فروش اینترنتی و کسب و کار اینترنتی ایجاد نشده است .

book-marketing

دانلود

برچسب ها
, , , , ,

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پانزده − 5 =

مطالب پیشنهادی

فهرست