خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

دیگر همه‌ی ما می‌دانیم که دستمال‌های پاک کننده‌ی آرایش چقدر می‌توانند زندگی ما را نجات دهند! شما یک شب طولانی را پشت سر گذاشته اید و خسته و کوفته روی تختتان غلطیده‌اید، و ناگهان یادتان می‌آید فراموش کرده‌اید صورتتان را بشویید!

شاید نادیده گرفتن محلول پاک کننده‌ی آرایش و استفاده از یک دستمال پاک کننده، تقلب بنظر برسد، اما اینطور نیست! دستمال ها نجات دهنده‌اند. اما هیچوقت ارزش آنها را درک نکرده‌ایم تا یک بسته‌ی یدکی از آنها را درون کیف باشگاهمان قرار دهیم. اما دستمال‌های پاک کننده هم مثل هر محصول دیگری اشکالاتی هم دارند؛ مثلا چون استفاده از آنها خیلی راحت است سریع تمام می‌شوند، بهمین دلیل مقرون به صرفه نیستند.

خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

خوشبختانه ما یک دستورالعمل ساخت دستمال پاک کننده آرایش داریم که در زمان و هزینه برای شما صرفه جویی خواهد کرد. بهترین قسمتش این است که فرمول ساختش به آسانی قابل تنظیم است. شما هنوز می‌توانید از دستمال‌های پاک کننده آرایش موجود در بازار استفاده کنید یا اینکه پاک کننده‌ای که اخیرا ما عاشقش شده ایم را امتحان کنید: روغن نارگیل!

چیزهایی که احتیاج دارید:

  •     کاسه ی مایکروویو
  •     آب تصفیه شده
  •     روغن نارگیل
  •     شوینده‌ی کودک، انواع بدون اشک
  •     ظرفی که درش به خوبی کیپ شود
  •     یک رول دستمال کاغذی
  •     چاقو

مراحل ساخت

۱. دو فنجان آب تصفیه شده، دو قاشق غذاخوری روغن نارگیل، و به اندازه ی یک بند انگشت شامپو بچه را درون کاسه‌ی مایکروویو مخلوط کنید. به مدت چند ثانیه ظرف را درون مایکروویو گرم کنید و بخوبی تکانش دهید. حالا آماده‌ی بخش بعدی هستید.

خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

۲. اضافی دستمال کاغذی را با توجه به اندازه ی ظرف نگهدارنده‌تان، ببرید.خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

۳. رول دستمال را درون ظرف گذاشته و محلول پاک کننده‌ی آرایشتان را روی آن بریزید.خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

درب ظرف را ببندید و اجازه دهید تا دستمال به خوبی خیس بخورد. پنج دقیقه صبر کنید سپس ظرف را وارونه کرده و مقوای وسط رول دستمال را در بیاورید.خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

۴. در آخر یک X کوچک روی درب ظرفتان ببرید تا دستمال را از آنجا بیرون بکشید.خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

۵. تمام شد! حالا با توجه به سطح تنبلی تان، تعیین کنید که ظرف دستمال را کجا قرار دهید! مثلاً جایی نزدیک تخت تا بتوانید با دراز کردن دستتان برش دارید.

نکته: اگر می خواهید دستمال را در چمدان مسافرتی یا ساک باشگاهتان حمل کنید، چند برگ از دستمال را خارج کرده و آنرا درون ظرف درب داری که قابلیت تخلیه‌ی هوا دارد نگهدارید. بدین ترتیب چند روزی برایتان قابل استفاده خواهد بود.

مطالب پیشنهادی

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست